KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117066
*
nr 1311 7066
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör. Olja på duk, 64x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 mars 2020
kl 20:27:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 18:18:19
1
500 kr
28/2 19:13:04
2
Vinnande bud
2/3 16:49:42
1
700 kr
2/3 16:49:42
2
800 kr (Budbetjänt)
2/3 16:50:06
1
900 kr
2/3 16:50:07
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:14
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1311 7066
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör. Olja på duk, 64x53cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 2 mars 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/2 18:18:19 | 1 | 500 kr |
| 28/2 19:13:04 | 2 | Vinnande bud |
| 2/3 16:49:42 | 1 | 700 kr |
| 2/3 16:49:42 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 2/3 16:50:06 | 1 | 900 kr |
| 2/3 16:50:07 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:14



